Kalkulace

Vzhledem k tomu, že veškerá topidla jsou navrhována a stavěna zcela individuálně, je i výpočet ceny vázán na konkrétní topidlo a odvíjí se od použitých materiálů a technologií.

Vizualizace a rozpočet kamen v závislosti na složitosti stavby od 1500,- Kč bez DPH, tato částka bude v případě realizace odečtena od celkové ceny kamen.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a sjednat si schůzku, kde se dozvíte více o současných možnostech vytápění. První konzultace v rozsahu cca 2 hodin je zdarma.

Upozornění: Veškeré kachloví je vyráběné na zakázku, taktéž jako kování ke sporákům, čekací doba je od 1 do 2 měsíců. Stejně takové čekací doby mohou být u dovozů specifických krbových a kamnových vložek.


Kdo jsem?

Zabývám se stavbami kachlových i omítaných kamen, kamen s výměníkem, replik historických kamen, kachlových sporáků, pecí, akumulačních a teplovodních krbů. Specializuji se nejen na nejmodernější technologie, ale stavím i tradičními postupy. Preferuji zdravé, sálavé systémy vytápění. Používám především materiály špičkových českých, německých a rakouských výrobců.

KAMNÁŘSTVÍ ŠAJTAR
Ing. Ludvík Šajtar
Trávník 57
471 56 pošta Mařenice

+420 603 718 678
info@kachlovakamna.eu